phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Vinařský penzion André

Výhody nabídky

  • Stylový penzion v srdci vinohradů
  • Zahrada s toskánskými prvky
  • Wellness centrum k relaxaci
  • Vinotéka s bohatým výběrem vín
  • Naučná vinařská stezka

Vinařský penzion André Kód: SCZ2AND

2 860PLN
Dorośli: 2 snídaně St 01.05 – Pá 03.05.24
Itaka

Vinařský penzion André Kód: SCZ2AND Česká republika / Jižní Morava / Velké Pavlovice

Popis nabídky

Velké Pavlovice

Vinařský penzion André se náchází v malebné jihomoravské obci Velké Pavlovice. Lokalita Velkých Pavlovic je vyjímečná svou historií a půdně klimatickými podmínkami. Penzion je součástí vinařství, jehož tradice sahá až do roku 1901.

Celý penzion je nekuřácký. V přízemí je situovaná stylová restaurace s prosklenou částí a unikátním výhledem do sklepa se sudy. Dalším lákadlem penzionu je letní terasa a udírna s grilem, která je umístěna v zadní části penzionu.
Vinotéka nabízí bohatý výběr výborných vín, ale také vlastní nealko nápoje, vinařské limonády, meruňkový džem a vlastní med.
Hosté mohou využít dále wellness centrum, které je vybaveno moderní kombinovanou saunou doplněnou solným panelem, vířivkou pro čtyři osoby a luxusní balneovanou.

V penzionu je k dispozici 11 dvoulůžkových pokojů s klimatizací, Wi-Fi, TV, telefonem, trezorem, minibarem a fénem. 
Na vyžádání dále 1 bezbariérový pokoj, 2 studia, 1 dvoulůžkový apartmán, 1 rodinný pokoj, 1 čtyřlůžkový apartmán, 1 mezonetový VIP apartmán a v bezprostřední blízkosti apartmánové chatky Pálava, Agni a Aurelius.

Snídaně v ceně pobytu. Večeře možná na místě.

Krásný areál, který všem nabízíme k prožití netradičních zážitků v ojedinělé atmosféře tohoto malebného místa. V okolí celého penzionu se nachází k relaxaci nádherně vytvořená zahrada s toskánskými prvky, plná různých druhů květin a dřevin. V zadní části penzionu můžete objevit i naučnou vinařskou stezku s téměř 160 různými odrůdami vinné révy. Dále rozárium, které s více než 600 keři v 50 odrůdách růží, patří mezi největší na Moravě. Pro potěchu zejména rodin s malými dětmi je za rozáriem malý "Babiččin" statek.

Parkování přímo u penzionu zdarma.
Místní poplatek není v ceně, platba na místě.
Pes možný pouze při ubytování ve studiu, Kč 290 / noc
Check in: od 14.00
Check out: do 11.00


Informace o regionu

Česká republika — Jižní Morava — Velké Pavlovice

Mapa

Detaily nabídky