phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Skalní mlýn

Výhody nabídky

  • Turistika, cykloturistika
  • Jeskyně Moravského krasu, propast Macocha
  • Vhodné pro rodinnou dovolenou
  • Ideální výchozí místo pro výlety

Hotel Skalní mlýn Kód: SCZ2HHT

1 940PLN
Dorośli: 2 snídaně Út 19.07 – Čt 21.07.22
Itaka

Hotel Skalní mlýn Kód: SCZ2HHT Česká republika / Jižní Morava / Blansko - Skalní mlýn

Popis nabídky

Blansko - Skalní mlýn

Hotel Skalní mlýn leží v CHKO Moravský kras, poblíž propasti Macocha a Punkevních jeskyní s lodičkami, u nástupiště vláčků, v blízkosti lanovky na Macochu. Hotel je ideálním výchozím místem pro výlety rodin s dětmi. Blízká poloha od Blanska a veletržního města Brna, stejně jako klidná a romantická příroda Moravského krasu, přímo vybízí k rodinné dovolené .

Restaurace, večerní restaurace - piano bar, letní terasy s možností grilování, výtah, internetový koutek, připojení k internetu přes Wi-Fi zdarma v celém objektu a jiné služby. V areálu je půjčovna koloběžek (za popl.), jejichž význam je umocněn uzavřením krasových žlebů pro automobilovou dopravu, možnost úschovy vlastních kol zdarma.

Dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, některé s možností přistýlky, na pokoji SAT/TV, rádio, telefon a minilednička, na vyžádání jedno a třílůžkové pokoje, mezonetové rodinné pokoje (dvě lůžka dole a dvě nahoře v podkroví)

Snídaně - formou teplého a studeného bufetu (v hlavní letní sezóně), rozšířená kontinentální (v mimosezóně), fakultativně doplatek na večeře (výběrem ze tří hlavních jídel + moučník nebo salát)

Koupání - Blansko - přehradní nádrž Palava (cca 8 km), Blansko - městské koupaliště, aquapark s tobogánem, krytý plavecký bazén (cca 7 km), Jedovnice - rybník Olšovec (cca 7 km)

Parkování - před hotelem na vlastním parkovišti bez poplatku
Místní poplatek ve výši 20,- Kč za osobu a noc se hradí na místě.

Informace o regionu

Česká republika — Jižní Morava — Blansko - Skalní mlýn

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky