phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Wellness Hotel Panorama

Výhody nabídky

  • Turistika i cykloturistika
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Unikátní nebeská terasa
  • Zážitkový venkovní bazén se slanou vodou a široké spektrum wellness služeb
  • Ráj pro děti - zookoutek, houpačky, hračky
  • V letní sezóně animační programy pro děti

Wellness Hotel Panorama Kód: SCZ2HHS

1 980PLN
Dorośli: 2 snídaně Pá 21.05 – Ne 23.05.21
Itaka

Wellness Hotel Panorama Kód: SCZ2HHS Česká republika / Jižní Morava / Blansko - Češkovice

Popis nabídky

Blansko - Češkovice

"Lázně pro dospělé a ráj pro děti", rodinný wellness hotel v krásném přírodním prostředí nad městem Blanskem, cca 3 km od centra města, v zalesněné městské části Češkovice. Je ideálním místem pro turistiku a cyklotutistiku v Moravském krasu i okolí, vhodný pro rodiny s dětmi i seniory.

Moderní klimatizovaná restaurace , unikátní "Nebeská terasa", výtah, dětský koutek, ruské kuželky, ping-pong, kulečník, travnaté hřiště,úschovna vlastních kol zdarma, Wi-Fi zdarma, místnost pro maminky (přebalování, mikrovlnná trouba, konvice). Wellness centrum - bazén se slanou vodou (31°C) a protiproudem, whirlopool, bylinná parní sauna, solná inhalace, infrasauna, finská sauna, Kneippova koupel a infra-louka. Balneoprocedury v širokém spektru od klasických aroma masáží, zábalů a voňavých procedur, po thalassoterapii, lávové kameny. Hotel je rájem pro děti – dětský koutek, hračky, houpačky, kolotoč, pískoviště, zookoutek s oslí rodinkou a jinými zvířaty. Hotel má každoročně pro hosty mnoho novinek. V době letních prázdnin je v ceně pobytu celodenní program pro děti pod vedením profesionálních animátorů.

Dvou- a třílůžkové pokoje Classic se sprchou a WC, LED TV, lednička, WiFi, telefon. Třílůžkové s balkonem. Dvoulůžkový pokoj Superior se sprchou a WC, LED TV, WiFi, lednice, trezor, telefon, balkon. Na vyžádání - přistýlka, dětská postýlka (za popl.).

Snídaně - formou bufetu, večeře bufet nebo z více variant. Možnost předem objednat vegetariánskou stravu a bezlepkovou nebo jinou dietu.

Koupání - venkovní dohřívaný zážitkový bazén  se slanou vodou, s tobogánem, perličkou, masáží a chrličem (po celou sezónu neomezeně v ceně ubytování), vnitřní slaný teplý bazén

Parkování - u hotelu bez poplatku
WiFi zdarma
V letním období červenec-srpen pobyty pouze na týden s polopenzí

Informace o regionu

Česká republika — Jižní Morava — Blansko - Češkovice

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky