phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Tommy

Výhody nabídky

 • turistika, cykloturistika
 • výlety do Adršpašsko-teplických skal, pevnost Dobrošov, České Skalice, Zoo Dvůr Králové, polské městečko Kudowa Zdroj s Aquaparkem (3 km)
 • PRO KLIENTY ČEDOKU:
 • denně vstup do hotelového bazénu na 30 minut zdarma
 • 20% sleva na procedury hotelového wellnes centra, bazén s protiproudem, whirlpool, , finskou saunu, infrasaunu
 • zvýhodněné balíčky

Hotel Tommy Kód: 4188

2 250PLN
Dorośli: 2 snídaně So 23.11 – Út 26.11.19 (4 dny / 3 noci)
Itaka

Hotel Tommy Kód: 4188 Česká republika

Popis nabídky

Náchod

v centru příměstské částiNáchoda - Babí

restaurace v rustikálním stylu, lobby bar, kongresový sál, wellness centrum, bazén s protiproudem, whirlpool, finská sauna, infrakabina, hydromasážní vana. Hotel je řešen jako bezbariérový a má výtah. Úschovna jízdních kol zdarma. Z důvodu zachování klidné a relaxační atmosféry hotelu, nejsou přijímány děti do 10 let.

dvoulůžkové pokoje ekonomy class, zařízené v moderním zámeckém stylu s příslušenstvím (sprchový kout a WC), TV LCD, telefon s přímou volbou, pevné připojení na internet. Na každém patře společná lednice.

bazén ve wellness, vodní nádrž Rozkoš u České Skalice (cca 8 km).

WELLNESS POBYT NEDĚLE - PÁTEK: strava: polopenze program: 5 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, 5x snídaně formou bohatého teplého a studeného bufetu, 5x večeře formou bufetových stolů, 1x welcome drink, 1x káva a dezert, 3x vstup do hotelového bazénu na 30 minut pro 2 osoby, 2x vstup do vířivé vany whirlpool na 25 minut pro 2 osoby, 1x levandulová koupel v hydromasážní vaně na 25 minut pro 2 osoby RELAXAČNÍ POBYT PRO DVA: strava: polopenze program: 2x noci, 2x snídaně formou bohatého teplého a studeného bufetu, 2x večeře formou bufetových stolů, 1x welcome drink, 1x vstup do hotelového bazénu na 30 minut pro 2 osoby, 1x vstup do vířivé vany whirlpool na 25 minut pro 2 osoby PRODLOUŽENÝ VÍKEND V BLÍZKOSTI ADRŠPACHU strava: snídaně program: 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji třídy economy class, 3x vstup do hotelového bazénu na 30 minut pro 2 osoby, 20% sleva na další procedury hotelového wellness centra. Možnost dokoupit večeře na místě. HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ: strava: snídaně V ceně pobytu je denní vstup do bazénu na 30 min. a 20% sleva na ostatní wellness služby

dítě do 5 let bez nároku na služby zdarma.

snídaně nebo polopenze. snídaně formou teplého a studeného bufetu, večeře formou bufetových stolů. Další stravování v rámci provozní doby restaurace, nabídka poledních menu, bufetové večeře.

Informace: Parkování: u hotelu zdarma Místní poplatek je zahrnut v ceně pobytu. Poplatek za psa600,- / den

Informace o regionu

Česká republika

Mapa

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 2 250 Celkem Podrobnosti o ceně 4 500
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter