phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Fontána

Výhody nabídky

Hotel Fontána Kód: 6619

1 780PLN
Dorośli: 2 snídaně St 23.10 – Pá 25.10.19 (3 dny / 2 noci)
Itaka

Hotel Fontána Kód: 6619 Česká republika

Popis nabídky

Hrdoňov

Hotelový resort Fontána Blue Marine *** se nachází leží cca 200 m od Lipenské přehrady, uprostřed překrásné Šumavské přírody mezi obcemi Černá v Pošumaví a Frymburk, 25 km od Českého Krumlova. Díky své výjimečné poloze patří k jednomu z neznámějších rekreačních středisek v této lokalitě.

Samotný resort tvoří centrální budova, několik ubytovacích vil, vlastní pláž se sportovišti, cyklotrajektem a nově vybudovanou marinou. K dispozici je vnitřní bazén s terasou, sauna, fitness, tělocvična na míčové sporty, dětská herna a venkovní hřiště.

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo vhodné pro dítě do 15 let), sprcha nebo vana, WC, TV, lednička a balkon. Rodinné čtyřlůžkové pokoje - dva dvoulůžkové pokoje se samostatnými vchody, společná předsíňka, sprcha, WC, TV, lednička, bez balkonu. Dvoulůžkové apartmá s možností dvou přistýlek - ložnice, velká obývací místnost, sprcha nebo vana, WC, TV, telefon, lednička, velká terasa.

Vlastní hotelová pláž (cca 200 m) s písčitou i travnatou plochou, hřiště na beach volejbal a nohejbal, dětské hřiště, plážová restaurace Koliba. Krytý hotelový bazén s otevírací prosklenou stěnou.

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ min. 2 noci, ubytování se snídaní POBYT PRO SENIORY (od 55 let) – 5 nocí 5x ubytování s plnou penzí, bazén, 1x sauna (1 hod.), tělocvična, výlet lodí po Lipně, místní poplatek. POBYT PRO SENIORY (od 55 let) – 7 nocí 7x ubytování s plnou penzí, bazén, 2x sauna (1 hod.), tělocvična, výlet lodí po Lipně, místní poplatek.

Ubytování je možné pouze v ubytovacích vilách (dependancích), v hlavní budově nejsou žádné pokoje.

Dle programu. Snídaně a večeře formou bufetu, obědy formou bufetu podle počtu hostů, jinak výběrem předem.

Informace: Parkování v areálu zdarma. Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě. Dětská postýlka zdarma - požadavek nutno uvést při objednání pobytu.

Informace o regionu

Česká republika

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 1 780 Celkem Podrobnosti o ceně 3 560
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter