phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Wellness hotel Horal

Výhody nabídky

  • moderní relaxační areál Wellness Horal (možnost koupání za každého počasí)
  • možnost zajištění masáží
  • polohou inabídkou služeb a aktivit ideální pro rodiny s dětmi
  • zdarma vstup do Wellness Horal
  • možnost hotelového ubytování s polopenzí

Wellness hotel Horal Kód: 4561

PLN
Itaka

Wellness hotel Horal Kód: 4561 Česká republika \ Beskydy

Popis nabídky

Velké Karlovice - Léskové

Horský hotel s novým relaxačním centrem Wellness Horal se nachází v Resortu Valachy, v krásném prostředí CHKO Beskydy, na okraji Velkých Karlovic, v bezprostřední blízkosti hranic se Slovenskem.

Čtyři stylové rezidence, restaurace s krbem, Sport bar s bowlingem, stylová Valašská hospůdka, relaxační centrum Wellness Horal - tři termální bazény s vyhřívanou vodou s mořskou solí: plavecký bazén 20 m s hydromasážními tryskami (29°C), zábavně relaxační bazén s vodními atrakcemi (divoká řeka, jeskyně, chrliče), dětský bazén (36°C), klimatizované kardio fitness, saunový svět, vnitřní i venkovní whirlpool, parní lázeň, Hammam,tepidarium s mořským klimatem, široká nabídka exotických masáží, saunové rituály, Kneippův chodník. Golfový indoorsimulátor, WiFi zdarma, nekuřácký objekt.

Vrezidencích A, B, C *** - superior, dvoulůžkové pokoje standard s možností přistýlky, rodinné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek - sedací souprava (na vyžádání). Na všech pokojích vlastní příslušenstvím, SAT TV, telefon, WiFií zdarma, minibar, trezor. Dvoulůžkové pokoje standard Deluxe s možností přistýlky v **** rezidenci E - s vlastním příslušenstvím, SAT TV, telefon, WiFi zdarma, minibar, trezor. Rezidence E je propojena s bazény vnitřní chodbou. (pokoje v rezidenci E jsou na vyžádání). Nekuřácký objekt.

nově vybudované sportovně relaxační centrum – tři termální bazény s vyhřívanou vodou s mořskou solí (29 - 36°C), koupaliště ve Velkých Karlovicích (6 km).

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ s polopenzí - snídaně formou bufetových stolů, večeře formou teplného a studeného bufé. Termální bazény. Bezplatný shuttle servis do hotelu Spa Lanterna.

platí pro děti od 3 do 12 let. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.

polopenze - snídaně bufetovým způsobem, večeře formou teplého a studeného bufé.

Informace: Parkování u hotelu zdarma. Místní poplatek- není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě. Pes - za poplatek 950,- CZK/noc Check in: od 15:00 hod., check - out do 12:00 hod.

Informace o regionu

Česká republika — Beskydy

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter