phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Bauer

Výhody nabídky

  • Hotel vhodný pro rodiny s dětmi
  • Kvalitní wellness centrum
  • Sjezdovka přímo u hotelu
  • Vnitřní bazén s atrakcemi

Hotel Bauer Kód: SCZ2VHB

2 180PLN
Dorośli: 2 snídaně Út 31.08 – Čt 02.09.21
Itaka

Hotel Bauer Kód: SCZ2VHB Česká republika / Beskydy / Bílá

Popis nabídky

HOTEL BAUER leží v malebném údolí horské říčky Bílá v nadmořské výšce 521 m. Je ideálně umístěn z hlediska dostupnosti v samém centru obce Bílá, u silnice vedoucí na hraniční přechod se Slovenskou republikou. Hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro firemní akce. Okolní příroda nabízí výlety na nedaleký Bílý Kříž, Pustevny nebo Smrk, upravené cyklotrasy lákají k projížďce v krásné přírodě.

Restaurace, Horská jizba - vybavena tradičním dřevěným nábytkem, Bufet/Pizzeria s nabídkou jídel rychlého občerstvení, hotelový bazén s protiproudem, masážními tryskami, vodním hřibem, odpočinkovou zónou, terasou, teplota vody 31-32 stupňů. (saunový svět, římské lázně, bylinková sauna, masáže). Vedle hotelu se nachází i lyžařská škola.

Dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje v hlavní třípodlažní budově hotelu. Všechny pokoje mají nové moderní vybavení sportovního charakteru s vlastním příslušenstvím, TV, fén, WiFi zdarma.

Běžky - přímo od hotelu vedou 4 pravidelně udržované běžecké okruhy o délce 20, 33, 10 a 16 km a nadmořskou výšku lze překonat lanovkou nebo vlekem až na hřeben, odtud lze na okruhy rovněž najet
Sjezd - Ski Bílá - v údolí řeky Bílá Ostravice v bezprostřední blízkosti silnice vedoucí směrem na hranici se Slovenskem na Bumbálce, čtyřsedadlová lanovka a 4 vleky, koberec Sun Kid, sjezdovky různých délek a obtížností. Součástí areálu je Snowpark v jižní části  areálu u hotelu Bauer, večerní lyžování, nejdelší tratě v ČR
Bruslení - osvětlené kluziště přímo vedle spodní stanice lanovky

Snídaně bufetovým způsobem, možnost dokoupení večeře výběrem z dvouchodového menu na místě.

Koupání - hotelový bazén (9,5 x 4,5 m) s řadou atrakcí – protiproud, masážní trysky, vodní hřib, odpočinková zóna, terasa, teplota vody 31 – 32°C.

Parkování - u hotelu zdarma
Poplatek za psa - 400 Kč/noc - úhrada na místě, pouze po dohodě
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě
Možnost zapůjčení postýlky za 100 Kč/noc, nutno nahlásit předem
Zdarma - vstup do bazénu

Informace o regionu

Česká republika — Beskydy — Bílá

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky