phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Sato

Výhody nabídky

  • Ideální poloha hotelu na pláži a na hlavní pěší zóně
  • Skvělá gastronomie a střešní bar
  • Moderní prostorné pokoje
  • Soukromá hotelová pláž

Hotel Sato Kód: XME2SAT

5 700PLN
Dorośli: 2 polopenze St 13.10 – Po 18.10.21
Itaka

Hotel Sato Kód: XME2SAT Černá Hora / Sutomore

Díky vynikajícím službám navrženým v souladu s moderními trendy v cestovním ruchu a přesto pečující o původní černohorskou pohostinnost je hotel Sato ideálním místem pro odpočinkovou dovolenou.

Popis nabídky

Sutomore

Hotel Sato se nachází v Sutomore v autentické středomořské vesnici na pobřeží Jaderského moře, pouhých 30 m od soukromé písečné pláže. Nejrůznější restaurace, kavárny a bary najdete jen pár kroků odtud a historické město Bar je vzdálené asi 5 km.
Letiště Podgorica je vzdálené cca 40 km.

Hotel Sato nabízí možnost využít soukromou hotelovou pláž, která leží pár kroků od hotelu a má možnost využít plážový bar.

Recepce, lobby, restaurace, sky bar, WiFi, wellness, kosmetika, fitness a možnost parkování. Bazén a terasa na slunění.

Hotel Sato nabízí 375 lůžek v apartmánech, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, WiFi, klimatizací, antialergenními a antistatickými polštáři, telefonem, minibarem. Všechny koupelny mají moderní sprchy a všechny pokoje mají vlastní terasu s možností posezení. Většina pokojů v hotelu Sato má přímý výhled na moře.

Polopenze.
Kreativní kuchaři vás vezmou na labužnickou cestu bohatou černohorskou kuchyní, která kombinuje tradiční černohorská jídla a středomořské speciality.

Hotel ve svém wellness nabízí vířivku, finskou a bio saunu, parní lázeň, masážní místnost a fitness. K dispozici je řada místností pro masáže a další relaxační procedury.

Informace o regionu

Černá Hora — Sutomore

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky