phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel & Resort Mediteran

Výhody nabídky

  • Skvělý prázdninový komplex s vodním parkem a soukomou pláží
  • Několik barů a resturací
  • Možnost dokoupení all inclusive při pobytu od 7 nocí
  • Hotel s výhodnou polohou pro poznávání okolí
  • Písečno-oblázková pláž nedaleko

Hotel & Resort Mediteran Kód: XME2MED

5 070PLN
Dorośli: 2 snídaně St 02.06 – So 05.06.21
Itaka

Hotel & Resort Mediteran Kód: XME2MED Černá Hora / Bečići

Popis nabídky

Bečići

Velmi krásný hotelový resort se nachází v centru Bečići, jen několik desítek metrů od krásné, dva kilometry dlouhé písečné pláže. Je spojen dlouhou pobřežní promenádou s městečkem Budva, které je vzdáleno necelé 2 km. Nákupní možnosti a zábava v bezprostřední blízkosti resortu (bary, restaurace,diskotéky, obchody, vodní sporty na pláži, ovocný trh, půjčovny aut atd.)

Krásná písečno oblázková pláž leží asi 100 m od hotelu. Má pozvolný vstup a  širokou nabídku motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů.

Luxusní hotelový resort disponuje 230 pokoji rozmístěnými v pětipatrové hlavní budově obklopené krásnou udržovanou zahradou. Recepce, bar, několik druhů restaurací i plážová restaurace, kavárna, WiFi. K dispozici kongresový sál, venkovní a vnitřní bazén se sladkou vodou, kosmetický a kadeřnický salón, lékárna, směnárna, placené hlídané parkoviště u hotelu.

Hotel nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky Standard s balkonem a Superior s francouzským oknem. Všechny pokoje nabízí vlastní koupelnu, klimatizaci, LCD TV, trezor, minibar, telefon, fén, psací stůl a WiFi.

Snídaně. Možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive. V případě ubytování kratším než 7 nocí je k dispozici pouze polopenze

Vodní park - 7 bazénů a pro všechny milovníky vzrušení je k dispozici 10 atraktivních tobogánů. Některé bazény jsou speciálně upraveny pro nejmladší a hloubka a struktura jsou přizpůsobeny jejich bezpečné hře.

Wellness - sauna, vířivka, solárium, dobře vybavené fitness, masáže, tělové zábaly, balneoterapie, solárium, manikůra, pedikůra. Pro aktivnější odpočinek je zde aerobik, vodní gymnastika, vodní pólo, tenis, kulečník .

bezplatné využívání hotelové pláže s lehátky a slunečníky • neomezené využívání bazénu • neomezené využívání aquaparku Park • neomezené využívání fitness centra.

Dětská postýlka za 5 EUR/den.

Příplatek na all inclusive je jen od 7 nocí. 
Turistická daň není zahrnuta v ceně a platí se 1,50 EUR/den pro všechny osoby od 12 let.
Při dopravě vlakem jsou klienti odváženi ze Splitu autobusem, ubytování v hotelu v pozdních večerních hodinách. V den odjezdu se hotel opouští v brzkých ranních hodinách, následuje transfer do Splitu a nástup do vlaku.

Informace o regionu

Černá Hora — Bečići

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky