phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Berlin Golden Beach

Výhody nabídky

  • kvalitní hotel přímo u pláže
  • rodinné pokoje 2+2
  • balneoterapie
  • All inclusive pro dítě ZDARMA!

Hotel Berlin Golden Beach Kód: 3134

13 503PLN
Dorośli: 2 all inclusive Pá 15.09 – Pá 22.09 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Berlin Golden Beach Kód: 3134 Bulharsko \ Varna (oblast) \ Zlaté Písky

Popis nabídky

Zlaté písky

Hotel leží v klidnější severní části střediska přímo na přímořské promenádě blízko jachetního klubu.

Písčitá pláž přímo před hotelem přes promenádu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Na pokoj jeden slunečník a dvě lehátka. Bar na pláži.

Vstupní hala s recepcí, směnárna, trezory za poplatek, WI-FI zdarma, loby bar, hlavní restaurace s terasou, restaurace a la carte, bar u bazénu, venkovní bazén s dětskou částí, Kosmetický salon, kadeřník, fitness centrum, kulečník, konferenční centrum, business centrum, dětské hřiště, minimarket.

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, mají vlastní příslušenství (sprcha, umyvadlo, WC, fén) balkón, jsou vybaveny standardním nábytkem, klimatizací, SAT TV, WI-FI (zdarma), telefonem a minibarem.

All inclusive Gold v hotelové restauraci formou plné penze bufetovým způsobem, dopolední a odpolední občerstvení, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

Šipky, aquaerobic, stolní tenis, sportovní vyžití na pláži (volejbal, nohejbal atd.) Za poplatek sauna, masáže a biliár a vodní sporty na pláži. Mezinárodní animační programy a hotelový dětský klub. Ve středisku minigolf, tenisové kurty, diskotéky, zábavní a folkloristické programy.

Informace o regionu

Bulharsko — Varna (oblast) — Zlaté Písky

Tipy pro správnou volbu: - kvalitní hotel přímo u pláže
- rodinné pokoje 2+2 - balneoterapie
- All inclusive pro dítě ZDARMA!

Středisko: Zlaté písky

Poloha: Hotel leží v klidnější severní části střediska přímo na přímořské promenádě blízko jachetního klubu.

Pláž: Písčitá pláž přímo před hotelem přes promenádu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Na pokoj jeden slunečník a dvě lehátka. Bar na pláži.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, směnárna, trezory za poplatek, WI-FI zdarma, loby bar, hlavní restaurace s terasou, restaurace a la carte, bar u bazénu, venkovní bazén s dětskou částí, Kosmetický salon, kadeřník, fitness centrum, kulečník, konferenční centrum, business centrum, dětské hřiště, minimarket.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, mají vlastní příslušenství (sprcha, umyvadlo, WC, fén) balkón, jsou vybaveny standardním nábytkem, klimatizací, SAT TV, WI-FI (zdarma), telefonem a minibarem.

Stravování: All inclusive Gold v hotelové restauraci formou plné penze bufetovým způsobem, dopolední a odpolední občerstvení, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

Sport a zábava: Šipky, aquaerobic, stolní tenis, sportovní vyžití na pláži (volejbal, nohejbal atd.) Za poplatek sauna, masáže a biliár a vodní sporty na pláži. Mezinárodní animační programy a hotelový dětský klub. Ve středisku minigolf, tenisové kurty, diskotéky, zábavní a folkloristické programy.

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 13 503 Celkem Podrobnosti o ceně 27 006

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter