Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Prodloužený víkend v Dublinu

Destinace
Irsko
Doprava
Praha
Strava
snídaně
Počet osob
2+1
  • Okružní jízda v ceně
  • Skvělá cena
Termín Nocí Doprava Strava Cena za osobu
-

Nahrávám termíny

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Dublinu. Transfer z letiště, okružní jízda městem pro základní orientaci a seznámení se s nejdůležitějšími atraktivitami města, odjezd na ubytování, volno. Dle časových možností pěší prohlídka města s průvodcem… Dublinský hrad, Christ Church Cathedral, radnice vystavěná v korintském stylu, budova staré celnice, katedrála sv. Patrika – největší irský kostel, živá obchodní zóna O´Connell Street…, volno, návrat na ubytování, fakultativně večeře.
2. den: Po snídani volno k individuálnímu programu nebo celodenní fakultativní výlet autokarem do „jižní části ostrova“ k návštěvě typických irských památek, zastávka v městečku Cahir s hradem Rock of Cashel – pozoruhodná ukázka románské architektury v pevnosti na vápencové skále, Cahir Castle – jeden z největších hradů v Irsku, původně pevnost umístěná na skalnatém ostrově řeky Suir, Kilkenny – nejpůvabnější historické město v Irsku s normanskou pevností nad řekou Nore s „Černým“ opatstvím a řadou velkolepých budov… Při návratu do Dublinu krátká zastávka u tajemného Browne´s Hill dolmenu, 400 let stará megalitická stavba s největší vodorovnou kamennkou deskou v Irku. Návrat do Dublinu, návrat na ubytování, volno, fakultativně večeře.
3. den: Po snídani volno nebo polodenní fakultativní výlet do oblasti jedinečné krajiny Wicklow Mountains - zahrada Irska - s krásnými scenériemi a řadou významných památek – rozlehlý klášterní komplex Glendalough v údolí dvou jezer, nádherné zahrady Powerscourt na úpatí hory Great Sugar Loaf… Návrat do Dublinu, volno k individuálnímu programu, nákupům, návštěvám pamětihodností - Trinity College, Národní galerie... ale i Old Jameson Destillery, Guiness Storehouse, ..., návrat na ubytování, fakultativně večeře.
4. den: Snídaně, dle časových možností individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Fakultativní služby

• autokarový výlet do jižní části ostrova 1.190,- Kč*
• autokarový výlet do Wicklows Mountains 890,- Kč*
• 3 večeře 1.790,- Kč
• příplatek za jednolůžkový pokoj 2.990,- Kč

Tipy pro správnou volbu

- atraktivní nabídka do oblíbené irské metropole

Informace

*Výlety se uskuteční při minimálním počtu 15 účastníků.
Minimální počet pro realizaci je 30 osob.
Změna programu a termínu vyhrazena.

Obecné vízové informace

Občané ČR a občané třetího státu, kteří mají dlouhodobý nebo trvalý pobyt v ČR mohou pobývat na území země do 90 dnů od prvního vstupu na území země.

Jako cestovní doklad lze použít platný cestovní pas nebo občanský průkaz se strojově čitelnými údaji vydávaný po druhé polovině roku 2000.