Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Depandance hotelu Petr +

Destinace
Česká republika, Krušné hory
Doprava
Strava
polopenze
Ubytování
v areálu horských hotelů, v klidném a romantickém prostředí Krušných hor, 2 km nad Jáchymovem a 6 km od Božího Daru.
  • Cykloturistika
  • Parkoviště
  • Připojení na internet
  • pobyt se psem
3530

Středisko

Nové Město u Jáchymova

Poloha

v areálu horských hotelů, v klidném a romantickém prostředí Krušných hor, 2 km nad Jáchymovem a 6 km od Božího Daru.

Stravování

polopenze. Snídaně – teplé a studené bufetové stoly, večeře výběrem ze čtyř druhů jídel. Hosté ubytovaní v dependanci se stravuji v budově hotelu.

Koupání

Aquacentrum v Jáchymově, krytý bazén v hotelu Praha, Boží Dar – 6 km, koupaliště - Ostrov (cca 12 km).

Tipy pro správnou volbu

- turistika, cykloturistika
- vhodné pro rodiny s dětmi

Dětská cena

platí pro děti od 4 do 12 let. Děti do 4 let bez nároku na služby zdarma. Dítě na druhé přistýlce má ubytování zdarma.

Střediska

Ski areál Klínovec – Sever
V nadmořské výšce od 890 do 1 244 m nová rychlá čtyřsedačková lanová dráha s ochrannými kryty sedaček, 9 vleků, upravené běžecké tratě, umělé zasněžování, U rampa kategorie SUPERPIPE, děti do 100 cm výšky jsou přepravovány zdarma. Ski areál Boží Dar – Neklid 7 lyžařských vleků, 6 sjezdovek, večerní lyžování, částečné umělé zasněžování.
Boží Dar
Městečko leží na hranici s Německem, pod nejvyšší horou Krušných hor – Klínovcem. Vzhledem k nadmořské výšce 1 028 m je jedním z nejvýznamnějších středisek zimních sportů v České republice. V okolí se nachází cca 120 km upravených běžeckých tratí a lyžařské sjezdové tratě s 18 vleky.
Nové Hamry
Nové Hamry (693 m n. m.) je malebná horská víska, která se rozkládá v údolí řeky Rolavy a Bílého potoka v nejzachovalejší části Krušných hor na samém západě Karlovarského kraje. Přímo v obci jsou čtyři lyžařské vleky TLV 12 a jeden dětský vlek Tatrapoma.
Horní Blatná
Významné horské rekreační středisko, jehož historie sahá až do 16. stoletní a nejstarší stavby jsou goticko – renesanční. V současnosti je to jediné celistvě zachované renesanční město v Západočeském kraji.
Nové Město u Jáchymova
Městečko je částí města Jáchymov na úpatí Krušných hor. V dnešní době je známým zimním i letním turistickým cílem i z důvodu blízkosti hraničního přechodu do SRN.

Poloha hotelu na mapě