phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Doplňkové služby>

Trajekty a lodní lístky

Trajekty

Trajekty a lodní lístky

Pro vaši cestu do cílové destinace zde naleznete přehled hlavních tras trajektů 50 jednotlivých lodních společností do více než 200 přístavů. Pomůžeme Vám s výběrem optimálního trajektového spojení a rezervací nejlevnějších lodních lístků.
Přehled zahrnuje trajektová spojení v oblasti severního Atlantiku, Severního a Baltického moře a Středomoří , na která lze zakoupit lodní lístky v cestovní kanceláři Čedok i u provizních prodejců.


Podmínky prodeje lodních a trajektových lístků

  • Lodní lístky se vystavují zpravidla v EUR, platba je vždy v Kč. + 290 Kč rezervační poplatek za vystavení lodního lístku.
  • Lodní lístky nelze pouze rezervovat, ale je nutné rovnou zakoupit. Doba potřebná ke koupi lodního lístku je individuální podle partnerské společnosti, která danou linku provozuje, proto doporučujeme větší časový předstih. Ceny se mění dle obsazenosti trajektu.
  • Údaje nutné k vystavení lodního lístku: jména, data narození, dokladů (OP či pas) a národnost cestujících, mobilní spojení, typ/model vozu, registrační značka a rozměry vozu (délka + výška).
  • Informace o poplatcích za změny, storna a vrácení lodního lístku získáte u prodejce.
  • Ubytování na lodích je zpravidla zajišťováno v různých třídách - paluba, sedadla, lehátka, jednoduché víceúčelové kajuty až po komfortní kompletně vybavené luxusní kajuty první třídy.
  • Lodní společnosti si vyhrazují právo na změnu či zrušení plavby, zvýšení palivových poplatků bez předchozího upozornění.

Pro bližší informace a objednávky nás kontaktujte:
tel.: +420 724 626 801
email: doplnkove.sluzby@cedok.cz

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter