phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Další služby>Slevy, výhody a další služby>

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky

NABÍDKA POUKAZŮ

Poukázky Čedoku lze využít při koupi zájezdů z katalogů Čedoku, tak i při koupi doplňkových služeb v pobočkách Čedoku, jako jsou například letenky, autobusové jízdenky, železniční jízdenky, lodní lístky, vstupenky, ubytování, víza, cestovní pojištění apod.

Platnost dárkových poukázek je 6 měsíců od data jejich vystavení.

Po odeslání objednávky vám zašleme do 24 hodin v pracovních dnech e-mailem potvrzení o převzetí vaší objednávky a fakturu pro provedení platby (pokud zvolíte způsob platby "bankovním převodem" nebo elektronickou verzi poukázky).


  • ELEKTRONICKÉ POUKÁZKY (zaslané e-mailem) - poukázky budou zaslány po obdržení platby na vámi určený e-mail v objednávce
  • PŘEDTIŠTĚNÉ POUKAZKY - po obdržení platby vás budeme následně kontaktovat s upřesněním ohledně převzetí, či data odeslání poukázek


ELEKTRONICKÉ DÁRKOVÉ POUKÁZKY

U elektronických poukázek si můžete zvolit její libovolnou výši, minimální hodnota je 500,-Kč. Po odeslání objednávkového formuláře, vám bude do 24h v pracovní dny zaslána faktura na vámi uvedený e-mail. Po obdržení platby na náš účet, bude elektronická poukázka zaslána ve formátu pdf na e-mail uvedený v objednávce do 24h v pracovní dny.


PODMÍNKY PRO UPLATNĚNÍ POUKAZU

  • Předložitel tohoto poukazu má nárok na koupi tuzemského nebo zahraničního zájezdu v kterékoliv z cestovních kanceláří Čedok v uvedené hodnotě.
  • V případě, že cena vybraného zájezdu bude nižší než hodnota poukazu, nevzniká předložiteli nárok na finanční doplatek vzniklého rozdílu.
  • V případě, že cena vybraného zájezdu bude vyšší než hodnota poukazu, je předložitel povinen vzniklý rozdíl uhradit.
  • Za hodnotu dárkového poukazu nelze žádat finanční hotovost.
  • Dárkový poukaz má platnost 6 měsíců od vyznačeného data vydání.

PŘEDTIŠTĚNÉ DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Využijte možnosti objednat si pro své blízké, nebo pro své obchodní partnery, či přátele dárkové poukázky Čedoku v nominálních hodnotách 500, 1000, 2000 a 5000 korun.


Jejich využití je možné jak při koupi zájezdů z katalogů Čedoku, tak i při koupi doplňkových služeb v pobočkách Čedoku, jako jsou např. letenky, autobusové jízdenky, železniční jízdenky, lodní lístky, vstupenky, ubytování, víza, cestovní pojištění apod.


Platnost dárkových poukázek je 6 měsíců od data jejich vystavení.


Po odeslání objednávky Vám zašleme do 24 hodin v pracovních dnech e-mailem potvrzení o převzetí Vaší objednávky a fakturu pro provedení platby (pokud zvolíte způsob platby "bankovním převodem"). Po obdržení platby Vás budeme následně kontaktovat s upřesněním ohledně převzetí, či data odeslání dárkových poukázek.


V případě jiných požadavků na dárkové poukázky, kontaktujte prosím v těchto případech naše oddělení marketingu: poukazky@cedok.cz

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter