Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Chalupa Hrachovice u Turnova č.14 - Mírová pod Kozákovem

Destinace
Česká republika, Český ráj
Doprava
Strava
bez stravování
Ubytování
6+0 chalupa
Český ráj - Hrachovice, pošta Turnov.Chalupa se nachází takřka na samotě v krásném a klidném prostředí v těsné blízkosti lesa, polí a luk s výhledem na hrad Valdštejn.
  • Cykloturistika
4974
Týdenní pobyt
do 4 osob 5 až 6 osob
6+0 chalupa 6+0 chalupa
termín Na zájezd Na zájezd
08.07.- 15.07. 29.07.- 05.08. 12.08.- 19.08. 26.08.- 02.09. 5900 7500

Středisko

Hrachovice

Poloha

Český ráj - Hrachovice, pošta Turnov.
Chalupa se nachází takřka na samotě v krásném a klidném prostředí v těsné blízkosti lesa, polí a luk s výhledem na hrad Valdštejn.

Vybavení

V přízemí chalupy je kuchyň s vybavením (kachlová kamna, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice a nádobí pro 6 osob). Vedle kuchyně je obývací pokoj s rozkládacím gaučem a TV, rádio, koupelna s vanou, WC . 3 ložnice jsou v poschodí, kde je také možné využít v případě špatného počasí i velký mezzanine k příjemnému posezení. Chalupa je obklopena velkou zahradou - ideální k různým aktivitám. Ohniště, ruční gril.

Sport a zábava

Pěší i cykloturistika (možnost využití cyklobusů), Nejbližší turistické cíle: hrad Rodštejn, zámek Hrubá Skála, hrad Trosky, hrad Kost, vodní sporty na Jizeře, paragliding na Kozákově. Koupání na koupališti v Bělé pod Kozákovem nebo campu Sedmihorky.

Ubytování

Max. 6 osob (3x 2+0)

Informace

Parkování přímo u chalupy.
Železniční stanice: Turnov 5 km
Autobusová zastávka: Bělá u Turnova 800 m

Upozornění

Palivo na ohniště je možné zakoupit u majitele na místě. V ceně pobytu je zahrnuta spotřeba elektrické energie do 50 kWh, nad limit úhrada na místě.
Rekreační poplatek - úhrada na místě.

Poloha hotelu na mapě