phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Další služby>

Charterová autodoprava

Autodoprava Čedok

Přepravní výkony

Pro zajištění přepravních výkonů má Čedok Autodoprava celkem devět autokarů. Přepravní výkony jsou prováděny pro vlastní potřeby cestovní kanceláře a pro potřeby jiných subjektů. Autodoprava splňuje veškeré zákonné požadavky platné pro provoz autokarů na území ČR i na území celé Evropy. Všechny autokary jsou pojištěny v souladu s českou a evropskou legislativou. Řidiči Čedoku prochází každý rok školením řidičů a zdravotními prohlídkami. Velmi dobře se orientují ve všech významných evropských městech, do kterých pravidelně jezdí.

Dispečerské služby

Dispečink Čedoku zajišťuje vytěžování vozového parku, které probíhá v souladu s vyhláškou 561 EU a dohodou AETR (platná na území Evropy mimo EU). Ke koordinaci jízd je používána moderní výpočetní technika. Dispečink je v provozu nonstop.

Servis

Servis je využíván zejména pro opravy autobusů jak z vlastní flotily, tak i pro autobusy jiných dopravců. Jeho velkou výhodou je operativnost a umění improvizace. Tyto dvě vlastnosti se velmi dobře zúročují zejména v krizových situacích, které je třeba řešit opravu ve velmi krátkém časovém úseku. Přitom musí být opravy prováděny přesně a bezpečně.

Kontakty

Vedoucí Autodopravy Dílna – vedoucí dílny Emergency linka
p. Michal Kobza p. Jiří Šiška
+420 724 626 714 +420 724 626 711  +420 724 626 720
michal.kobza@cedok.cz jiri.siska@cedok.cz

Vozový park

Moderní, klimatizované autobusy a minibusy, které pravidelně servisujeme.

Autobusy MAN Lion’s Coach jsou vhodné pro široké spektrum využití. Dvounápravová vozidla o délce 12 metrů pojmou ve svém komfortním interiéru 49 sedících cestujících a poskytnou jim celkem 10 m3 pro uložení zavazadel v zavazadlovém prostoru a v odkládacích policích nad sedadly. Provedení interiéru se vyznačuje vysoce kvalitními materiály, které vyvolávají pozitivní emoce již od začátku cesty tímto autobusem. Cestující i posádka mají k dispozici prostorné odkládací prostory a servisní sady s lampičkami na čtení, nastavitelnými ventilátory, reproduktory a tlačítkem pro kontakt s obsluhou. Zábavu na palubě zajišťuje multimediální systém MMC Advanced umožňující přenos dat navigace na dva monitory cestujících a DVD přehrávač. V autokaru je minikuchyň a lednice. WC přispívá ke klidnému cestování. Příjemnou atmosféru uvnitř autobusu v každém ročním období zajišťuje automatické výkonné klimatizační zařízení, které je umístěno na střeše v přední části vozidla. Součástí bezpečnostní výbavy je elektronický stabilizační program ESP, samozřejmostí je potom elektronický brzdný systém MAN BrakeMatic s EBS, retardérem, brzdovým asistentem (BA), protiblokovacím systémem (ABS) a regulací prokluzu (ASR). V autobusech nechybí automatická požární signalizace v motorovém prostoru a v prostoru přídavného topení. Pohon nových autobusů zajišťují silné motory MAN Common-Rail D2676 v provedení Euro 6.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter