Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Čedok Autodoprava


Přepravní výkony
Pro zajištění přepravních výkonů má Čedok Autodoprava celkem deset autokarů. Přepravní výkony jsou prováděny pro vlastní potřeby cestovní kanceláře a pro potřeby jiných subjektů. Autodoprava splňuje veškeré zákonné požadavky platné pro provoz autokarů na území ČR i na území celé Evropy. Všechny autokary jsou pojištěny v souladu s českou a evropskou legislativou. Řidiči Čedoku prochází každý rok školením řidičů a zdravotními prohlídkami. Velmi dobře se orientují ve všech významných evropských městech, do kterých pravidelně jezdí.

Dispečerské služby
Dispečink Čedoku zajišťuje vytěžování vozového parku, které probíhá v souladu s vyhláškou 561 EU a dohodou AETR (platná na území Evropy mimo EU). Ke koordinaci jízd je používána moderní výpočetní technika. Dispečink je v provozu nonstop.

Servis
Servis je využíván zejména pro opravy autobusů jak z vlastní flotily, tak i pro autobusy jiných dopravců. Jeho velkou výhodou je operativnost a umění improvizace. Tyto dvě vlastnosti se velmi dobře zúročují zejména v krizových situacích, které je třeba řešit opravu ve velmi krátkém časovém úseku. Přitom musí být opravy prováděny přesně a bezpečně.

Kontakty

Dispečerské pracoviště – řízení provozu busů
p. Michal Kobza
Tel.: 724 626 714
E-mail: michal.kobza@cedok.cz

p. Tomáš Čurda
Tel.: 724 626 715
E-mail: tomas.curda@cedok.cz
Technik autoprovozu
pí. Dana Frýbertová
Tel.: 607 877 362
E-mail: dana.frybertova@cedok.cz

Dílna – vedoucí dílny
p. Jiří Šiška
Tel.: 724 626 711
E-mail: jiri.siska@cedok.cz
Ředitel Autodopravy
p. Karel Toman
Tel.: 724 626 710
E-mail: karel.toman@cedok.cz

Vozový park

Čedok autodoprava