Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Activitypark Hotel Všemina - APARTMÁNY

Destinace
Česká republika, Hostýnské a Vizovické vrchy
Doprava
Strava
bez stravování
Ubytování
3+0 Apartmán, 4+0 Apartmán, 6+0 Apartmán
Budova s apartmánovými pokoji je propojena s hotelem Activitypark Hotel Všemina chodbou.
  • Bazén
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • Wellness
  • Novinka
  • pobyt se psem
4128
Hotelové ubytování
Cena za apartmán 4+0 Cena za apartmán 3+0 Cena za apartmán 6+0
4+0 Apartmán 3+0 Apartmán 6+0 Apartmán
termín Na noc Na noc Na noc
18.04.- 01.07. 03.09.- 26.10. 30.10.- 03.11. 2150 1650 3250
01.07.- 03.09. 2650 1850 3950
26.10.- 30.10. 2650 1850 3950

Středisko

Všemina

Poloha

Budova s apartmánovými pokoji je propojena s hotelem Activitypark Hotel Všemina chodbou.

Vybavení

Vybavení hotelu: viz Activitypark Hotel Všemina
Vybavení apartmánů: nové moderní apartmány vhodné pro náročné. Budova s apartmánovými pokoji je propojena s hotelem chodbou a s výhledem do klidné části areálu. Cena za ubytování zahrnuje jednorázový poplatek za výměnu ložního prádla pro 2 osoby. Další osoby v apartmánu doplácí poplatek na místě.
1 kk (3+0 AP) – 1 místnost, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, manželská postel, přistýlka, SAT-TV, terasa nebo balkon, umístění v přízemí až 4.p.
2 kk (4+0 AP) – 2 místnosti, kuchyňský kout s jídelním stolem, koupelna se sprchou a WC, ložnice, obývací pokoj, přistýlka nebo rozkládací pohovka, SAT-TV, terasa nebo balkon, umístění v přízemí až 4.p.

Ubytování

Apartmánové pokoje s kuchyňským koutem 1kk (3+0 AP pro 2-3 osoby), 2kk (4+0 AP pro 2-4 osoby) v samostatné budově areálu hotelu.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení další stravy pouze na hotelu.

Koupání

Koupání – krytý bazén (10 x 5 m) v hotelu.

Informace

Parkování na nehlídaném parkovišti u hotelu zdarma nebo na uzavřeném hotelovém parkovišti za poplatek.

Popis destinace

Hostýnské a Vizovické vrchy jsou součástí oblouku Západních Karpat s nejvyšším zalesněným vrcholem Kelčským Javorníkem (865 m), současně přírodní rezervací a oblastí klidu. Patří k frekventovaným oblastem sjezdového i běžeckého lyžování, zimní turistiky, rekreace a jiných pohybových aktivit.

Střediska

Ski areál Troják (592 m n. m.)
Leží ve stejnojmenném sedle na hranicích okresů Kroměříž, Vsetín a Zlín. Od poloviny prosince do poloviny března má zpravidla dobré sněhové podmínky. Skiareál doplňují služby, jako je půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna dětských sněžných skútrů, skútr taxi.
Lyžařské středisko Trnava (500 m n. m.)
v obci Trnava u Zlína, sjezdovka 400 m snowpark s překážkami (jen přírodní sníh), běžecká trasa 4 km, večerní lyžování, POMA a 100 m tažné lano s unášeči, dětský vlek, ozvučení. Umělé zasněžování, lyžařská škola – výuka lyžování, snowboarding, půjčovna lyží a lyžařských bot, parkování zdarma, občerstvení ve ski bufetu, dětský koutek s odpočívárnou.
Lyžařský areál Jasenka (425 m n. m.)
v malebném údolí potoka Jasenka - Horní Jasenka, příjezd je ze Vsetína směr Dušná. Osm sjezdovek (celkem 2,5 km), snowboardový park, freestyle, dětský vlek, večerní lyžování, běžkařská trasa (Vsetínské vrchy). Umělé zasněžování, úprava sjezdovek rolbou, parkoviště, půjčovna lyžařské a snowboardové výzbroje a slalomových branek, lyžařská škola pro začínající lyžaře pod vedením zkušených instruktorů (leden, únor), občerstvení v lyžařské chatě přímo u vleku.
Skiareál Karolinka
na okraji města Karolinka, vedle hlavní silnice Vsetín-Velké Karlovice. Vysoko kapacitní vlek s hlavní sjezdovkou v délce 1 km pro zdatné lyžaře, objízdná trasa „rukáv“ pro méně zdatné lyžaře a pro děti, snowboardový park, dětský vlek, večerní lyžování, běžecké trasy (okružní i hřebenová). Umělé zasněžování, lyžařská škola, ski a snowboard servis, velké parkoviště zdarma, MHD, občerstvení v bezprostřední blízkosti sjezdovky.

Poloha hotelu na mapě