Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Activitypark Hotel Všemina - APARTMÁNY

Destinace
Česká republika, Hostýnské a Vizovické vrchy
Doprava
Strava
bez stravování
Ubytování
6+0 Apartmán, 4+0 Apartmán, 3+0 Apartmán
Budova s apartmánovými pokoji je propojena s hotelem Activitypark Hotel Všemina chodbou.
  • Bazén
  • Cykloturistika
  • Možnost pobytu se psem
  • Wellness
  • Novinka
  • pobyt se psem
Samostatné ubytování
Cena za apartmán 4+0 Cena za apartmán 3+0
4+0 Apartmán 3+0 Apartmán
termín Na noc Na noc
05.09.- 07.11. 2500 1700

Středisko

Všemina

Poloha

Budova s apartmánovými pokoji je propojena s hotelem Activitypark Hotel Všemina chodbou.

Stravování

Bez stravy. Fakultativně možnost dokoupení polopenze/plné penze v hotelu (snídaně švédským stolem, obědy a večeře výběrem ze 3 menu o 2 chodech. Dětem do 15 let je podáváno dětské menu - poloviční porce, velká porce za příplatek-pouze v místě).

Koupání

koupání – krytý bazén (10 x 5 m) v hotelu.

Tipy pro správnou volbu

- turistika a cykloturistika
- vhodné pro rodiny s dětmi, seniory i milovníky adrenalinu
- sportovní vyžití, relaxace
- Pro zákazníky Čedoku - 20% sleva na wellness a relax-centrum, zdarma WI-FI, dětský koutek a hřiště, zdarma animační program ve vybraných termínech.

Dětská cena

platí pro děti od 5 do 15 let
Dětská postýlka je na vyžádání, musí být potvrzena před nástupem. Vlastní cestovní postýlka je možná.

Popis destinace

Hostýnské a Vizovické vrchy jsou součástí oblouku Západních Karpat s nejvyšším zalesněným vrcholem Kelčským Javorníkem (865 m), současně přírodní rezervací a oblastí klidu. Patří k frekventovaným oblastem sjezdového i běžeckého lyžování, zimní turistiky, rekreace a jiných pohybových aktivit.

Střediska

Ski areál Troják (592 m n. m.)
Leží ve stejnojmenném sedle na hranicích okresů Kroměříž, Vsetín a Zlín. Od poloviny prosince do poloviny března má zpravidla dobré sněhové podmínky. Skiareál doplňují služby, jako je půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna dětských sněžných skútrů, skútr taxi.
Lyžařské středisko Trnava (500 m n. m.)
v obci Trnava u Zlína, sjezdovka 400 m snowpark s překážkami (jen přírodní sníh), běžecká trasa 4 km, večerní lyžování, POMA a 100 m tažné lano s unášeči, dětský vlek, ozvučení. Umělé zasněžování, lyžařská škola – výuka lyžování, snowboarding, půjčovna lyží a lyžařských bot, parkování zdarma, občerstvení ve ski bufetu, dětský koutek s odpočívárnou.
Lyžařský areál Jasenka (425 m n. m.)
v malebném údolí potoka Jasenka - Horní Jasenka, příjezd je ze Vsetína směr Dušná. Osm sjezdovek (celkem 2,5 km), snowboardový park, freestyle, dětský vlek, večerní lyžování, běžkařská trasa (Vsetínské vrchy). Umělé zasněžování, úprava sjezdovek rolbou, parkoviště, půjčovna lyžařské a snowboardové výzbroje a slalomových branek, lyžařská škola pro začínající lyžaře pod vedením zkušených instruktorů (leden, únor), občerstvení v lyžařské chatě přímo u vleku.
Skiareál Karolinka
na okraji města Karolinka, vedle hlavní silnice Vsetín-Velké Karlovice. Vysoko kapacitní vlek s hlavní sjezdovkou v délce 1 km pro zdatné lyžaře, objízdná trasa „rukáv“ pro méně zdatné lyžaře a pro děti, snowboardový park, dětský vlek, večerní lyžování, běžecké trasy (okružní i hřebenová). Umělé zasněžování, lyžařská škola, ski a snowboard servis, velké parkoviště zdarma, MHD, občerstvení v bezprostřední blízkosti sjezdovky.

Poloha hotelu na mapě