Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Apartmán - Hotel Jítrava

Destinace
Česká republika, Lužické hory
Doprava
Strava
snídaně
Ubytování
Standard 2+2, Superior 2+2, Extra 2+1
rodinný hotel se nachází nedaleko silnice mezi Českou Lípou a Libercem, v podhůří Lužických hor. V blízkosti památek: zámek Lemberk, hrad Grabštejn, Jablonné v Podještědí, Ještěd a další.
  • Možnost pobytu se psem
  • pobyt se psem
Hotelové ubytování
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
Superior 2+2 Extra 2+1 Standard 2+2
termín Na noc Na noc Na noc
01.04.- 01.10. 1750 1390 1000
01.10.- 01.12. 1250 1000 900

Středisko

Rýnoltice - Jítrava

Poloha

rodinný hotel se nachází nedaleko silnice mezi Českou Lípou a Libercem, v podhůří Lužických hor. V blízkosti památek: zámek Lemberk, hrad Grabštejn, Jablonné v Podještědí, Ještěd a další.

Vybavení

Apartmán Hotel Jítrava je tvořen hlavní budovou, kde se nachází stylový hostinec U podkovy, wellness centrum (masáže, whirlpool, pára, aromaterapie), hotelové apartmány, výtah, Wi-Fi, posilovna, tenisové kurty, petanque a kroket, příjemné venkovní posezení a venkovní zázemí pro děti, zapůjčení kol, v blízkosti golfové hřiště. Projížďky kočárem.

Ubytování

Vkusně a stylově vybavené apartmány se nacházejí v prvním a druhém poschodí. Každý apartmán je vybaven kuchyňským koutem, základním nádobím a ledničkou. Některé apartmány jsou mezonetové a do ložnice vedou příkřejší schody. WC, sprcha, TV, fén.

Stravování

Snídaně – bufetovým způsobem. Večeře je možné zajistit na místě výběrem z jídelního lístku v Hostinci U podkovy, který je známý výbornou kuchyní – vlastní bio chov, kvalitní vína, dobré pivo.

Koupání

koupaliště v Jablonném v Podještědí, Aquapark Babylon – Liberec.

Nabídka programů

Wellness víkend: pro 2 osoby za 4950,- Kč obsahuje: 2x ubytování, 2x snídani, láhev sektu na pokoj, masáž na 45 min. pro každého, 1 hodina ve wellness – sauna, whirlpool, pára pro každého.
Sport a pohoda: pro 2 osoby za 5750,- Kč obsahuje: 2x ubytování v luxusním apartmánu,2x snídaně, 2 hodiny tenisu pro každého, 45 min. masáže pro každého, 1 hodina ve wellness – sauna, whirlpool a pára pro každého, zapůjčení horských kol, vybavení na petanque a kroket.

Tipy pro správnou volbu

▪ turistika, cykloturistika
▪ v okolí historické památky
▪ příjemná rodinná atmosféra
▪ vhodné i pro rodiny s dětmi
▪ volný vstup do wellness v určených časech

Informace

Parkování u hotelu bez poplatku.
Místní poplatek - je zahrnut v ceně pobytu.

Dětská cena

platí pro děti od 3 do 12 let. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.

Poloha hotelu na mapě