Hotel IMPERIAL SHAMS RESORT Zvolit termín

 • Egypt
 • Hurghada (oblast)
 • Safaga - Soma Bay
Destinace
Egypt , Hurghada (oblast) , Safaga - Soma Bay
Typ zájezdu
Zahraniční pobytové zájezdy, Exotika, Pořadí dětí: starší - mladší, Pobytové zájezdy - u moře
Vybavení
 • Přímo u pláže
 • Vhodné pro rodiny s dětmi
 • Vodní sporty
 • Tenis
 • Potápění
 • Trezor
 • Připojení na internet
 • Bazén
 • Golf
 • Fitness
 • Klimatizace
Info
 • Golf
 • Pobyt pro díte do 14 zdarma
 • O2 Extra
 • Pobyt pro 2 deti zdarma
 • All inclusive
 • Skvělá cena
 • Sleva senior 25%

Popis a informace k zájezdu

Středisko

Safaga - Soma Bay

Poloha

Pěkný, nově otevřený hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami, postavený v moderním stylu, se nachází v klidnější oblasti a přímo u pláže, ve středisku Safaga, v oblasti Soma Bay asi 50 km jižně od Hurghady (hotelový autobus za poplatek). Tato oblast je vyhledávaná díky široké nabídce vodních sportů a ideálních podmínek pro potápění a šnorchlování.

Vybavení hotelu

Hlavní budova s recepcí, směnárnou a lobby barem (otevřen 24 hodin), a postranní křídla budov s pokoji, uprostřed kterých se rozprostírá terasa se 3 velkými bazény (jeden v zimě vyhřívaný), a dětský bazén. Je zde hlavní restaurace, italská a orientální restaurace a la carte (obě součástí all inclusive), kavárna, bar u bazénu a na pláži, internet (za poplatek), obchody se suvenýry, kadeřnictví, miniclub a dětské hřiště, lékařská služba, konferenční sál.

Pokoje

Prostorné a vkusně zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV-SAT, fénem, trezorem zdarma, minibarem a balkonem nebo terasou, všechny pokoje jsou s výhledem na mořskou stranu (přímý nebo boční výhled) a na bazén nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze rodinné pokoje (společný vchod a uvnitř dva oddělené pokoje) nebo superior pokoje (velký pokoj s oddělenou ložnicí a velkou terasou s jacuzzi). Na vyžádání lze zajistit bezbariérový pokoj.

Stravování

Program ultra all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, nealkoholické nápoje 24 ho­din, místní a vybrané dovozové alkoholické nápoje, snack, kávu a zmrzlinu.

Sport a zábava

V rámci all inclusive je stolní tenis, posilovna, plážový volejbal, minigolf, tenisový kurt (příplatek za noční osvětlení), squash, 20 minut masáže a 15 minut sauna za pobyt. Za poplatek je ­billiard, sauna, masáže, jacuzzi a motorizované vodní sporty. Animační programy pro děti i dospělé, diskotéka. Centrum vodních sportů (windsurfing, kitesurfing) a potápěčské centrum (v blízkosti korály). Nedaleko je golfové hřiště.

Pláž

Přímo u hotelu je asi 600 metrů dlouhá písečná pláž s pozvolným písečným vstupem do moře, do asi 120 m od břehu je mělko, pak hloubka na potápění. Lehátka, slunečníky a ručníky zdarma u bazénů i na pláži. Vhodné pro potápění a šnorchlování.

Tipy pro správnou volbu

- umístění v klidnější oblasti - přímo u pláže - ultra all inclusive 24 hodin - všechny pokoje s výhledem na mořskou stranu - doporučujeme pro rodiny s dětmi - vhodné pro potápění a šnorchlování - All inclusive pro dítě ZDARMA!

Fakultativní služby:

• nepovinný příplatek za vízum 690,- Kč* (vízum bude předáno na letišti v Egyptě)
* Cena víza platná ke dni vydání katalogu, příplatek může být dle aktuální situace zvýšen (upřesní prodejce).
• příplatek za jednolůžkový pokoj

Cestovní pojištění

• pojištění Evropa Basic 285,- Kč
• pojištění Evropa Standard (limit plnění storna 30 tis. Kč) 395,- Kč
• pojištění Evropa Plus (limit plnění storna 80 tis. Kč) 695,- Kč
Více informací v katalogu viz str. 10.
Čedok
garance kvality

98% spokojených zákazníků

100% osobního přístupu

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodujícím je věk dítěte k datu odjezdu autokarového zájezdu nebo nástupu na služby u vlastní dopravy, u leteckých zájezdů je rozhodným datem věk dítěte v den příletu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění.

Cena zahrnuje

• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
• transfery v cíli zájezdu
• 7 noclehů dle programu
• stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
• služby delegáta
• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Objednávka zájezdu

Hotel IMPERIAL SHAMS RESORT
Egypt - Hurghada (oblast) - Safaga - Soma Bay
Termín: 25. 5. 2015
Ubytování
Datum zahájení: 25.5.2015 00:00
Datum ukončení: 25.5.2015 00:00
Tento termín bohužel není možné objednat.
Slevový kód

Popis destinace

Jedna z nejstarších kolébek civilizace láká cestovatele svými fascinujícími historickými památkami, které zde stály již v době, kdy se v jiných částech světa lidstvo teprve probouzelo. Od konce 20. století však Egypt láká návštěvníky také svými kvalitními písčitými plážemi na březích Rudého moře, kde doslova před očima rostou luxusní hotelové resorty a celá turistická města. Tajemstvím úspěchu těchto center jsou výborné klimatické podmínky umožňující přímořskou rekreaci a koupání po celý rok a současně i snadná dostupnost z Evropy. V neposlední řadě lákají zdejší přímořská střediska svými skvělými podmínkami pro potápění, šnorchlování a hraní golfu.

Země a její lidé

Země pokrývá velkou část severovýchodního cípu afrického kontinentu a do Asie zabíhá Sinajským poloostrovem. Na severu hraničí se Středozemním mořem, na východě s Rudým mořem, na jihu a západě jej obklopují Súdán a Libye. Osu země tvoří úrodné údolí řeky Nilu, který ústí širokou deltou do Středozemního moře. Do údolí Nilu se již od starověku soustředuje 98% hospodářského života země, jehož základem je zemědělství. Ostatní části země pokrývá kamenitá i písčitá poušť, která na řadě míst přechází v rozeklané horské hřebeny. Celosvětově strategicky významným místem v Egyptě je Suezský průplav, který je i v moderní době nezastupitelnou tepnou námořní dopravy. Egypt je proslulý především jednou z největších starověkých civilizací, pyramidami, chrámy, hroby a mumiemi. Méně známé je jeho středověké dědictví koptského křesťanství a islámské kultury, jejich chrámů, klášterů a mešit. V 16. století se Egypt stal součástí Osmanské říše, její vliv oslábl v 19. století, ve 20. století se dostal pod britskou nadvládu a v r. 1922 vyhlásil nezávislost. Británie si udržela vliv v zemi až do poloviny 20. století, v r. 1953 byla vyhlášena republika. Počet obyvatel rapidně roste, Egypt přijímá i množství uprchlíků z okolních afrických zemí. Většina obyvatel žije v oblasti Nilu. Největší etnickou skupinou jsou Egypťané (98%), vedle nich jsou zde minority arabských beduínů, Berberů a Núbijců, Arménů, Řeků a dalších Evropanů.

Tipy pro správnou volbu

✱ celoroční koupání a poznávání
✱ nejbližší exotika - 4 hodiny letu
✱ možnosti golfu i potápění
✱ luxusní hotely za supercenu
✱ široká nabídka hotelů s all inclusive

Čedok PLUS

✱ přímé lety z Prahy, Brna, Ostravy
✱ pobyt a doprava pro dítě zdarma
✱ výrazné seniorské slevy
✱ výhodné parkování na letišti v Praze
✱autokarová doprava na letiště v Praze*
* k vybraným odletům

Naše cestovní kancelář Vám nabízí několik typů záj

✱ pobytové zájezdy k Rudému moři do stále oblíbeného letoviska Hurghada na 8, 11, 12 nebo 15 dní
✱ pobytové zájezdy do atraktivní oblasti Sinajského poloostrova, Sharm El Sheikh, na 8, 11, 12 nebo 15 dní
✱ pobytové zájezdy do atraktivní oblasti zejména pro potápěče, Marsa Alam, na 8, 11, 12 nebo 15 dní
✱ velmi žádané ryze poznávací zájezdy 
✱ kombinace poznávání a pobytu
Účastníci kombinovaných zájezdů poznají nejzajímavější místa Egypta včetně pyramid a s využitím vícedenních plaveb luxusní říční lodí po řece Nilu. Součástí kombinovaného programu je i pobyt ve středisku Hurghada nebo Marsa Alam na březích Rudého moře s možností koupání a odpočinku.

Základní informace

Oficiální název: Egyptská arabská republika
Politický systém: republika
Rozloha: 1 000 000 km2
Počet obyvatel: 80 milionů
Hlavní město: Káhira
Úřední jazyk: arabština
Dorozumění: angličtina v turistických oblastech
Náboženství: islám 94%, křesťanství 6%
Místní měna: egyptská libra (EGP) = 100 piastrů (orientační kurz 1 USD = 7 EGP, 1 EUR = 9 EGP)
Peníze s sebou: USD (v destinaci Marsa Alam EUR ), platby úvěrovými kartami běžné, bankomaty zatím málo rozšířené
Místní čas: SEČ +1 hodina (i v době letního času)
Elektřina: 220 V, adaptér není nutný
Vstupní formality: cestovní pas a turistické vízum, které lze fakultativně zakoupit v CK Čedok; vízum lze získat také na letišti za poplatek cca 25 USD (cena platná ke dni vydání katalogu).
Místní doprava: poměrně bezpečná a cenově dostupná taxi, cenu by si měl cestující s řidičem sjednat předem – dohovořit se s nimi lze většinou anglicky.
Očkování a lékař: povinné očkování není předepsáno. Hygienické podmínky nejsou vždy na středoevropské úrovni, doporučuje se cestovat s léky proti zažívacím potížím. Turistická střediska mají většinou své lékaře nebo zdravotníky.

Sport a zábava

Sportovní aktivity

Většina našich hotelů má charakter hotelových resortů vybavených infrastrukturou pro pozemní sporty jako je tenis, plážový volejbal, stolní tenis a další prázdninové sporty. Na plážích se provozují vodní sporty jako jsou vodní lyže, windsurfing, paragliding, pronájem člunů, vodních skútrů a šlapadel. Oblíbené jsou výlety člunem na volné moře nebo k blízkým ostrovům s cílem šnorchlování v místech, kde jsou zdejší korálové útesy obzvláště bohaté. Dalším typickým sportem je jízda na terénních pouštních čtyřkolkách podél pláží nebo ve vnit ro zemských pouštích. Typickou sportovně-zábavní atrakcí je jízda na velbloudu.


Gastronomie

Typická jsou nepříliš ostrá jídla ochucená bylinkami. Oblíbeným masem je jehněčí nebo skopové výborně upravované jako špíz, jako kebab, mleté či sekané. V přímořských oblastech se podávají dobře upravované ryby, například grilovaný alexandrijský garnát a mořské plody. Nejznámějším egyptským jídlem je falafel (tamíja) - chlebová kapsa plněna masem a zeleninou, dále plněné vinné listy a švarma. Konzumuje se množství exotického ovoce, zejména banány, fíky, datle a pomeranče. Oblíbeným dezertem je rýžový nákyp s mlékem a rozinkami, orientální cukrovinky založené na medu a baklawa - moučník z listového těsta plněný oříšky a medem. Vzhledem k prohibici se z alkoholických nápojů konzumuje v malé míře pouze pivo, oblíbené jsou ovocné šťávy a čaje - výborný klasický, mátový nebo ibiškový čaj (karkade).


Nákupy

Egypt je rájem nákupu historických suvenýrů zaměřených na egyptskou starověkou tématiku. Nekonečné množství papyrů s hieroglyfy i výjevy ze života starého Egypta jsou stejně vděčným dárkem jako alabastrové sošky, parfémy, koberce, tkaniny, oblečení a šperky - zejména z nízkokarátového zlata a polodrahokamů. Vyhledávané jsou však i nákupy vzácného koření, vodních dýmek a veškerého dalšího orientálního zboží.


Po koupání ...

Každý hotel má bar nebo noční klub, větší hotely mají též vlastní diskotéku, některé i hotelové divadlo s večerní a noční animací. Velké hotely mají dětské kluby se zařízením pro celodenní zábavu dětí. Ve střediscích Marsa Alam a Taba se noční život soustřeďuje do hotelových areálů. V Hurghadě a Dahabu lze vyrazit do restaurace, čajovny, kavárny nebo na nákup do koloritu místního střediska s typickými rysy orientálního způsobu života. Přímořské středisko v evropském stylu s promenádou lemující pobřeží a nesčetnými restauracemi, kavárnami, čajovnami, cukrárnami, diskotékami a prodejnami suvenýrů je v oblasti Sharm El Sheikh ve středisku Naama Bay.Potápění

Jednou z hlavních atraktivit pobytu u moře v Egyptě je možnost korálového i vrakového potápění a šnorchlování. Rudé moře, známé nejsevernějším výskytem korálů na naší planetě, nabízí toto nezapomenutelné divadlo nejblíže k evropským břehům. Pouhé čtyři hodiny letu Vás dělí od této podmořské exotiky, kterou doporučujeme vyzkoušet každému zdravotně způsobilému cestovateli. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu potápěčských programů, které lze rezervovat předem i na místě v průběhu pobytu u moře. Bližší infomace Vám podají prodejci zájezdů.


Škola potápění

Tento program je určen pro úplné začátečníky s nulovými zkušenostmi. Potápět se naučíte během čtyřdenního kursu v pře krás ném prostředí korálových útesů v Rudém moři. Získáte mezinárodní osvědčení, které Vám umožní ponory do 18 metrů po celém světě.


Individuální potápění

Pro jednotlivce nabízíme atraktivní jedno až pětidenní potápění z lodi, které zajišťujeme fakultativně ke všem našim pobytovým zájezdům do Egypta. Ubytování si volí klient samostatně z nabídky tohoto katalogu. Rekreační potápění v Hurghadě Osmi až dvanáctidenní program, během něhož se seznámíte s klasickými místy potápění v Rudém moři. Program není extrémně náročný a je vhodný pro rekreační potápěče, kteří kombinují potápění s klasickým poznáváním a odpočinkem u moře.


Potápění pro pokročilé na Sinaji

Špičkový potápěčský program zaměřený na potápění v nádherné oblasti Ras Mohamed, jejíž proslulý Žraločí a Jolandin útes spadající do nekonečné hlubiny patří k osmi nejkrásnějším korálovým útesům na světě. Zájezd zahrnuje 3 dny potápění v Sharmu a 2 dny potápění v Dahabu.


Potápění v Marsa Alam

Kvalitní potápěčský program zahrnující kombinaci 3 dny potápění v Hurghadě a 2 dny potápění v Marsa Alam. Druhou volbou je špičkový potápěčský program zahrnující 5 dní intenzivního potápění v Marsa Alam a v El Quseir s těmi nejkrásnějšími zážitky, lze absolvovat i intro ponory. Oba programy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé potápěče.


Potápění pro náročné

Pro skupiny deseti a více potápěčů zajišťujeme speciální safari zahrnující to nejlepší, co může Rudé moře nabídnout. Severní korálové a vrakové potápění kombinuje nejkrásnější korálové útesy Jolanda a Shark Reef v Ras Muhammad s ponory k proslulému lodnímu vraku Thistlegorm, který je považován za nejkrásnější vrak na světě. Jižní safari do oblasti El Quseir s ponory na Marsa Alam, Wadi Gamal s Elphistone Reef (staroegyptská hrobka ve 40 metrové hloubce). Adrenalin! Hojný výskyt žraloků. Velké jižní dobrodružství je určeno pro zkušené potápěče a nabízí limitní zážitky v oblasti na hranici Egypta se Súdánem. Ponory na útesech ostrova Zabargad ke korálům s největším bohatstvím.Golf

El Gouna Golf Club (El Gouna)


Osmnáctijamkové hřiště Par 72 o délce 6269 metrů, které navrhli architekti Gene Bates a Fred Couples leží na okraji střediska El Gouna asi 3 km od jeho centra. Hřiště je prakticky na dosah od všech našich hotelů v El Gouna. Pečlivě zavlažované zelené hřiště kontrastuje s okolní pouští. Početné bunkry a laguny jsou rozmístěny rafinovaně a od moře nepřetržitě vane vítr. Proto zdánlivě jednoduché hřiště nabízí vzrušující zážitky při překonávání jeho nástrah na příjemně zvlněných fairwayích s palmami. Hřiště je vhodné pro začátečníky i zkušené hráče golfu a je vybaveno na místní poměry velmi dobrou infrastrukturou všech obvyklých služeb spojených s golfem. 
Orientační cena green fee: 2 000,- KčJolie Ville Golf (Sharm)

Osmnáctijamkové profesionální hřiště Par 72 o délce 6020 metrů, leží v centrální části oblasti Sharm El Sheihk na jižní špici Sinajského poloostrova blízko střediska Naama Bay. Je optimálně dostupné z všech našich hotelů nebo můžeme zajistit pobyt v luxusním hotelu Mövenpick *****, který leží přímo vedle hřiště. Dokonale zavlažované hřiště protkané mnoha lagunami s cizokrajným ptactvem a palmami nabízí zajímavou hru na fairwayích se širokou škálou obtížnosti. Je vhodné pro pokročilé i začínající hráče golfu.

Orientační cena green fee: 2 300,- KčSteigenberger Al Dau Golf

Devítijamkové hřiště Par 27 se nachází nedaleko centra Hurghady a přímo u břehu Rudého moře, v hotelovém komplexu Steigenberger Resort. Hřiště je vhodné pro pokročilé i začínající hráče golfu, handicap není podmínkou a golf je možno hrát ve dne i v noci.

Orientační cena green fee: 2 000,- KčThe Cascades Golf Club

Novější trvale zavlažované osmnáctijamkové golfové hřiště (Par 72, 6646 yardů) navržené Gary Playerem leží v zóně Safaga, v Soma Bay, v exotické poloze přímo na břehu moře, takže příboj doslova omývá green. Atraktivitu hry zvyšují vodní překážky a proměnlivá bríza, která vane trvale od moře. Hřiště je vhodné pro začínající i pokročilé hráče, kteří zde ocení dostatek prostoru na greenu, luxusní ubytovací zázemí přilehlého hotelu Sheraton a vzrušující atmosféru hry.

Orientační cena green fee: 2 000,- Kč

Střediska

Hurghada
Hurghada je moderní turistická oblast u Rudého moře proslavená krásnými písčitými plážemi, celoročním slunečním svitem, křišťálově čistou vodou s bohatým podmořským životem, rájem surfařů poháněných po hladině mírným vánkem i potápěčů, kteří nacházejí podmořské útesy a vody plné pestrobarevných ryb. Od začátku osmdesátých let zde vyrostlo turistické středisko mezinárodní pověsti. Je to vlastně souvislý dvacetikilometrový pás hotelových komplexů, který se stále rozrůstá a nabízí široké možnosti potápění, surfování, i řadu pozemních sportů – tenisové kurty či squash. V centru staré Hurghady mohou zájemci najít koptský kostel blízko mešity, bazar vedle butiku se špičkovou módou, arabskou kavárnu i luxusní restauraci. Doplní-li se tato nabídka hlubokými zážitky při výletech ke starověkým památkám dávných říší faraónů, není možné přát si lepší dovolenou. Cca 20 km jižně od Hurghady se nachází nová atraktivní oblast Sahl Hasheesh, která nabízí výborné podmínky pro potápění a šnorchlování.

Makadi Resort
Atraktivní oblast Makadi Resort leží v zálivu Makadi asi 30 km jižně od centra Hurghady. Nachází se zde několik velkých a luxusních hotelových komplexů, které se vyznačují bohatou nabídkou kvalitních služeb a uspokojí náročnější klienty. Tuto oblast doporučujeme i pro vyznavače potápění a šnorchlování. Do Hurghady jezdí několikrát denně hotelové autobusy. Transfer z letiště trvá asi 30 minut.
El Gouna
Luxusní a klidnější středisko na egyptském pobřeží Rudého moře postavené mezi majestatními horami východní pouště a křišťálově čistým mořem ve stylu arabské architektury s luxusními hotely, restauracemi, bary, nočními kluby a diskotékami, golfovým hřištěm (18 jamek), kasinem a vlastním přístavem. Nabízí samozřejmě i příležitost ke sportovnímu vyžití, především vodní sporty a potápěčská centra nabízejí všechny hotely. Středisko se nachází asi 25 km severně od Hurghady a je vhodné pro klienty hledající prvotřídní služby a možnost strávení luxusní dovolené. Transfer z letiště trvá asi 25 minut.
Safaga (Soma Bay)
Nová atraktivní oblast Soma Bay s několika luxusními hotelovými komplexy se nachází asi 50 km jižně od centra Hurghady a asi 45 km od letiště. Jsou zde výborné podmínky pro potápění, šnorchlování, windsurfing a kitesurfing, na své si přijdou i vyznavači golfu (18-jamkové hřiště). Hotely nabízejí kvalitní služby, které uspokojí i náročnější klienty. Trans fer z letiště trvá asi 50 minut. Výhodou zdejších hotelových resortů jsou pěkné pláže pokryté čistým hrubozrnným pískem, které jsou situovány přímo u hotelů, takže mají privátní charakter a klidné prostředí rozlehlých hotelových zahrad.

Luxor – jednodenní výlet

Celodenní výlet autokarem k nejzachovalejším památkám egyptských královských měst. Uvidíte mj. chrám v Karnaku, Údolí králů, chrám královny Hatšepsovet, Memnonovy kolosy. Dle časových možností návštěva alabastrové dílny a dílny na výrobu papyru. V ceně je zahrnut oběd v restauraci v Luxoru a vstupy do památek. Výlet je doprovázen česky mluvícím průvodcem při min. počtu 16 osob.

Orientační cena: 95 USD dospělý, 50 USD dítě 6-12 let


Káhira – jednodenní výlet

Časně ráno odjezd autokarem do Káhiry, návštěva Egyptského muzea, pyramid v Gíze a Sfingy, oběd, následuje prohlídka továrny na výrobu papyru a parfémů. V podvečerních hodinách odjezd autokarem zpět do Hurghady. V ceně je zahrnut oběd v restauraci a vstupy do památek.

Orientační cena: 95 USD dospělý, 48 USD dítě 6-12 let


Káhira – dvoudenní výlet

1. den: Časně ráno odjezd autokarem do Káhiry, návštěva Egyptského muzea, pyramid v Gíze a Sfingy, oběd, následuje prohlídka továrny na výrobu papyru a parfémů, návštěva bazaru Khan El Khalily, nocleh v hotelu.

2. den: Snídaně, návštěva pyramid v Sakkaře, škola koberců, oběd, Citadela, Alabastrová mešita. V podvečerních hodinách odjezd autokarem zpět do Hurghady. V ceně je zahrnut oběd v restauraci a vstupy do památek.

Orientační cena: 175 USD dospělý, 90 USD dítě 6-12 let


Giftun – koupání a šnorchlování

Celodenní výlet lodí na ostrov Giftun s možností koupání v Rudém moři a dvěma zastávkami na šnorchlování u korálových útesů. V ceně výletu je oběd a jeden nápoj na lodi. Možnost zapůjčení výbavy na šnorchování zdarma. Upozorňujeme na skutečnost, že při připlutí lodi k ostrovu Giftun je třeba sestoupit z paluby lodi na ostrov z výšky cca 3 metry.

Orientační cena: 35 USD dospělý, 18 USD dítě 6-12 let


SEASCOPE - výlet lodí

Po příjezdu do přístavu následuje přibližně 90ti minutová projížďka ve speciálně upravené lodi s prosklenými stěnami. Vypravíte se za krásami podmořského světa, kde můžete obdivovat nejen korály, ale i nejrůznější druhy pestrobarevných ryb a mořských živočichů. Po návratu do přístaviště Vás transfer dopraví zpět do hotelu.

Orientační cena: 50 USD dospělý, 25 USD dítě 6-12 let


Moto Safari – polodenní výlet

Polodenní výlet na čtyřkolkách do pouště k beduínům, prohlídka beduínské vesnice a projížďka na velbloudech. V ceně výletu je občerstvení. Každá osoba má svoji čtyřkolku (není nutný řidičský průkaz).

Orientační cena: 50 USD


Výlety pro děti do 6 let jsou zdarma.
Výlety lze zakoupit na místě u delegáta, výlety do Luxoru a Káhiry se konají s česky mluvícím průvodcem při minimálním počtu 10 osob.