phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Playa Park

Výhody nabídky

Hotel Playa Park Kód: 8046

14 249PLN
Dorośli: 2 polopenze St 07.06 – St 14.06 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Playa Park Kód: 8046 Španělsko \ Costa Dorada \ Salou

Popis nabídky

Udržovaný hotel skládající se ze dvou sedmipodlažních budov se nachází cca 400 m od centra střediska Salou, poblíž restaurací a obchodů. Cca 30 m od hotelu se nachází zastávka veřejné autobusové dopravy.

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 m od hotelu přes místní komunikaci a po schodech. Další pláže se nacházejí cca 200, resp. 600 m od hotelu. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků na pláži za poplatek.

Prostorná vstupní hala s recepcí a směnárnou, 4 výtahy, hlavní restaurace, bar s terasou, TV místnost, WI-FI ve veřejných prostorách zdarma, internetový koutek za poplatek. Terasa se dvěma bazény a brouzdalištěm pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu k dispozici zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a možností jedné přistýlky pro dospělého nebo až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny klimatizací, TV, trezorem a chladničkou (oboje za poplatek) a balkonem.

Polopenze bufetovým způsobem. Možnost dokoupení obědů.

Herna a hřiště pro děti, miniclub (4-12 let), animační programy pro děti a dospělé: např. minidisco, zábava, fotbal, lukostřelba, karaoke, flamenco; za poplatek minigolf, stolní tenis, kulečník, herna.

Informace o regionu

Španělsko — Costa Dorada — Salou

Poloha: Udržovaný hotel skládající se ze dvou sedmipodlažních budov se nachází cca 400 m od centra střediska Salou, poblíž restaurací a obchodů. Cca 30 m od hotelu se nachází zastávka veřejné autobusové dopravy.

Pláž: Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 m od hotelu přes místní komunikaci a po schodech. Další pláže se nacházejí cca 200, resp. 600 m od hotelu. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků na pláži za poplatek.

Vybavení: Prostorná vstupní hala s recepcí a směnárnou, 4 výtahy, hlavní restaurace, bar s terasou, TV místnost, WI-FI ve veřejných prostorách zdarma, internetový koutek za poplatek. Terasa se dvěma bazény a brouzdalištěm pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu k dispozici zdarma.

Ubytování: Standardní dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a možností jedné přistýlky pro dospělého nebo až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny klimatizací, TV, trezorem a chladničkou (oboje za poplatek) a balkonem.

Stravování: Polopenze bufetovým způsobem. Možnost dokoupení obědů.

Sport a zábava: Herna a hřiště pro děti, miniclub (4-12 let), animační programy pro děti a dospělé: např. minidisco, zábava, fotbal, lukostřelba, karaoke, flamenco; za poplatek minigolf, stolní tenis, kulečník, herna.

Mapa
Recenze
5,1 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

  • Pláž v oblasti
  • Servis
  • Dobré jídlo

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
19 790 -27%
14 249 Celkem Podrobnosti o ceně 28 498
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter