phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Caprici

Výhody nabídky

 • umístění přímo na pláži
 • klidnější prostředí
 • klimatizace na pokoji
 • patří k nejoblíbenějším hotelům z naší nabídky

Hotel Caprici Kód: 3216

14 280PLN
Dorośli: 2 polopenze So 03.06 – So 10.06 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Caprici Kód: 3216 Španělsko \ Costa Brava \ Santa Susanna

Popis nabídky

Santa Susanna

Pěkný samostatně stojící hotel se nachází přímo na pláži v klidnější části střediska, na konci krásné pobřežní promenády s restauracemi a obchůdky, ke které se dostanete podchodem pod lokální tratí. Pěší chůzí se dostanete do centra za cca 15 minut. K hotelu je nutno dojít podchodem pod tratí, autobus k hotelu nezajíždí.

Přímo u hotelu je více než 5 km dlouhá pláž s hrubozrnným pískem a stupňovitým vstupem do moře. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Recepce, výtahy, restaurace, směnárna, bar u bazénu, úschovna zavazadel, WI-FI zdarma na recepci, internet (za poplatek). Bazén s terasou s lehátky zdarma, dětský bazén.

Pěkné standardní pokoje s možností až dvou přistýlek s příslušenstvím, klimatizací, telefonem, SAT TV, trezorem (za poplatek) a balkonem s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí.

Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení soft all inklusive (plná penze s nápoji, víno a voda k hlavním jídlům).

Posilovna zdarma, kulečník, stolní tenis a sauna za poplatek, animace.

Informace o regionu

Španělsko — Costa Brava — Santa Susanna

Tipy pro správnou volbu: - umístění přímo na pláži
- klidnější prostředí
- klimatizace na pokoji
- patří k nejoblíbenějším hotelům z naší nabídky

Středisko: Santa Susanna

Poloha: Pěkný samostatně stojící hotel se nachází přímo na pláži v klidnější části střediska, na konci krásné pobřežní promenády s restauracemi a obchůdky, ke které se dostanete podchodem pod lokální tratí. Pěší chůzí se dostanete do centra za cca 15 minut. K hotelu je nutno dojít podchodem pod tratí, autobus k hotelu nezajíždí.

Pláž: Přímo u hotelu je více než 5 km dlouhá pláž s hrubozrnným pískem a stupňovitým vstupem do moře. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vybavení: Recepce, výtahy, restaurace, směnárna, bar u bazénu, úschovna zavazadel, WI-FI zdarma na recepci, internet (za poplatek). Bazén s terasou s lehátky zdarma, dětský bazén.

Ubytování: Pěkné standardní pokoje s možností až dvou přistýlek s příslušenstvím, klimatizací, telefonem, SAT TV, trezorem (za poplatek) a balkonem s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí.

Stravování: Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení soft all inklusive (plná penze s nápoji, víno a voda k hlavním jídlům).

Sport a zábava: Posilovna zdarma, kulečník, stolní tenis a sauna za poplatek, animace.

Mapa
Recenze
4,7 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Poloha hotelu
 • Servis
 • Pláž v oblasti
Fakultativní výlety

Panoramatická Barcelona*
Celodenní výlet autokarem v rámci kterého uvidíte to nejlepší z katalánské metropole Barcelony, mj. si prohlédnete světoznámý modernistický a dosud stále nedostavěný chrám Sagrada Familia od architekta Antonia Gaudího, projdete se po známé pěší zóně Ramblas, navštívíte olympijský areál a z vrchu Montjuic, odkud se otevírá nádherný pohled na město a přístav, je možné vidět i nejdůležitější olympijská sportoviště. Volný čas v centru města můžete využít k procházce po Gotické čtvrti, k nákupům nebo k návštěvě jednoho z největších akvárií v Evropě.
Orientační cena: dospělí cca 1 190,- Kč, děti do 12 let cca 790,- Kč

Montserrat*
Během tohoto celodenního výletu autokarem navštívíte jeden z nejproslulejších benediktinských klášterů Montserrat, za lo žený před více než 1100 lety v podivuhodném pohoří, kam se dostanete prostřednictvím moderní lanovky (ozubené dráhy). V horském klášteře, který patří k významným poutním místům Katalánska, sídlí hudební konzervatoř, jejíž dětský chlapecký sbor Escolania má velkou tradici. Můžete navštívit i baziliku se světoznámou Černou madonou, patronkou Katalánska, při troše štěstí si poslechnete koncert zpěváčků nebo můžete ochutnat místní likéry.
Orientační cena: dospělí cca 48,- Eur, děti do 12 let cca 32,- Eur

Marineland - zábavný park
Tento vodní park se zoologickou zahradou nabízí mj. představení delfínů, papoušků a tuleňů a vy tak můžete spojit radost z koupání s jedinečným rodinným zážitkem, který uvítají zejména děti. Park se nachází v městečku Pallafols (nedaleko střediska Malgrat/Santa Susanna).
Orientační cena: dospělí cca 27,- Eur, děti do 12 let cca 20,- Eur

* Výlety označené * jsou doprovázeny českým průvodcem při minimálním počtu 16 osob.

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 14 280 Celkem Podrobnosti o ceně 28 560
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter