phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotelový komplexBest Pueblo Indalo

Výhody nabídky

 • výhodná poloha v blízkosti pláže
 • ubytování v apartmánech
 • možnost all inclusive
 • vhodné pro rodiny s dětmi

Hotelový komplexBest Pueblo Indalo Kód: 3889

16 802PLN
Dorośli: 2 polopenze Ne 18.06 – Ne 25.06 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotelový komplexBest Pueblo Indalo Kód: 3889 Španělsko \ Almería \ Mojacar

Popis nabídky

Mojácar

Rozlehlý hotelový komplex postavený v arabsko-andaluzském stylu a nachází se v první linii u pláže. Jedná se o členitý komplex, který se skládá z mnoha vilek, restaurací, uliček a náměstí, a který připomíná samostatnou vesničku. Ubytování je zajištěno v apartmánech ve vilkách, které jsou rozmístěny po celém areálu.

Pěkná dlouhá písečná pláž se stupňovitým vstupem do moře se nachází přímo před hotelem, od hotelového komplexu je oddělena místní komunikací. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Recepce, restaurace, snack bar, WI-FI v recepci zdarma, dva velké bazény s terasou s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, miniclub, krásně upravená zahrada, obchod se suvenýry, supermarket.

Apartmány - dvoupokojové apartmány s příslušenstvím pro 2-4 osoby. Apartmán se skládá z ložnice se dvěma lůžky, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, telefonem, SAT TV, klimatizace (pouze v hlavní sezoně), kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí; většina pokojů má balkon nebo terasu s výhledem do zahrady a do okolí.

Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení all inclusive , který mj. zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu a snack.

Stolní tenis, billiard, tenisový kurt (vše za poplatek),animace.

Informace o regionu

Španělsko — Almería — Mojacar

Tipy pro správnou volbu: - výhodná poloha v blízkosti pláže
- ubytování v apartmánech
- možnost all inclusive
- vhodné pro rodiny s dětmi

Středisko: Mojácar

Poloha: Rozlehlý hotelový komplex postavený v arabsko-andaluzském stylu a nachází se v první linii u pláže. Jedná se o členitý komplex, který se skládá z mnoha vilek, restaurací, uliček a náměstí, a který připomíná samostatnou vesničku. Ubytování je zajištěno v apartmánech ve vilkách, které jsou rozmístěny po celém areálu.

Pláž: Pěkná dlouhá písečná pláž se stupňovitým vstupem do moře se nachází přímo před hotelem, od hotelového komplexu je oddělena místní komunikací. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vybavení: Recepce, restaurace, snack bar, WI-FI v recepci zdarma, dva velké bazény s terasou s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, miniclub, krásně upravená zahrada, obchod se suvenýry, supermarket.

Ubytování: Apartmány - dvoupokojové apartmány s příslušenstvím pro 2-4 osoby. Apartmán se skládá z ložnice se dvěma lůžky, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, telefonem, SAT TV, klimatizace (pouze v hlavní sezoně), kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí; většina pokojů má balkon nebo terasu s výhledem do zahrady a do okolí.

Stravování: Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení all inclusive , který mj. zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu a snack.

Sport a zábava: Stolní tenis, billiard, tenisový kurt (vše za poplatek),animace.

Mapa

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
17 826 -5%
16 802 Celkem Podrobnosti o ceně 33 604
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter