phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Sun Beach Resort Complex

Výhody nabídky

Hotel Sun Beach Resort Complex Kód: 7809

17 879PLN
Dorośli: 2 polopenze Pá 29.09 – Pá 06.10 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Sun Beach Resort Complex Kód: 7809 Řecko \ Rhodos \ Ialyssos

Popis nabídky

Ialyssos

Hotel se nachází přímo u písečné pláže, cca 1 km od centra letoviska Ialyssos. Od hlavního města je hotel vzdálen cca 7km, od letiště pak o kilometr více. 500m od hotelu naleznete autobusovou zastávku, odkud se do hlavního města můžete vypravit na výlet.

Písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vstupní hala s recepcí, místnost pro úschovu zavazadel v den odjezdu, kadeřnicví, kosmetika, supermarket se suvenýry, WiFi zdarma v areálu celého resortu, knihovna, bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek, ručníky k bazénu/na pláž za poplatek, bezbariérový přístup do restaurací, barů, na pláž. Restaurace, bar, poolbar,

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky je vybaven koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, telefon s přímou volbou, TV/SAT, lednička, vysoušeč vlasů, Wifi zdarma, trezor zdarma, klimatizace zdarma v období 1/6-30/9, balkon nebo terasa. Možnost ubytování v rodinném pokoji až pro 4 osoby. Možnost ubytování v pokoji superior s možností přistýlky, které jsou vybaveny navíc ještě přehrávačem CD/DVD, vybavení pro přípravu čaje/kávy, župan, toaletní potřeby.

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu (včetně dětského menu nebo vegetariánského menu). Možnost dokoupení all inclusive.

Fitness, mini disco, dětské kino, mini klub, dětská hrací místnost a dětské hřiště, animační programy pro děti, vodní skluzavka pro děti. Stolní tenis, tenisový kurt, fotbalové hřiště, volejbalové hřiště na pláži, mini golf, potápění (za poplatek), půjčovna kol, animační programy - aerobic, aqua aerobic, taneční hodiny, lukostřelba.

Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků, transfery v cíli zájezdu, 7 (10,11,14) noclehů - dle smlouvy, stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu, služby delegáta, pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace : Možnost a ceny pobytu na 15 dní (14nocí) jsou k dispozici na vyžádání u prodejce.

Informace o regionu

Řecko — Rhodos — Ialyssos

Středisko: Ialyssos

Poloha: Hotel se nachází přímo u písečné pláže, cca 1 km od centra letoviska Ialyssos. Od hlavního města je hotel vzdálen cca 7km, od letiště pak o kilometr více. 500m od hotelu naleznete autobusovou zastávku, odkud se do hlavního města můžete vypravit na výlet.

Pláž: Písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, místnost pro úschovu zavazadel v den odjezdu, kadeřnicví, kosmetika, supermarket se suvenýry, WiFi zdarma v areálu celého resortu, knihovna, bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek, ručníky k bazénu/na pláž za poplatek, bezbariérový přístup do restaurací, barů, na pláž. Restaurace, bar, poolbar,

Ubytování: Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky je vybaven koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, telefon s přímou volbou, TV/SAT, lednička, vysoušeč vlasů, Wifi zdarma, trezor zdarma, klimatizace zdarma v období 1/6-30/9, balkon nebo terasa. Možnost ubytování v rodinném pokoji až pro 4 osoby. Možnost ubytování v pokoji superior s možností přistýlky, které jsou vybaveny navíc ještě přehrávačem CD/DVD, vybavení pro přípravu čaje/kávy, župan, toaletní potřeby.

Stravování: Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu (včetně dětského menu nebo vegetariánského menu). Možnost dokoupení all inclusive.

Sport a zábava: Fitness, mini disco, dětské kino, mini klub, dětská hrací místnost a dětské hřiště, animační programy pro děti, vodní skluzavka pro děti. Stolní tenis, tenisový kurt, fotbalové hřiště, volejbalové hřiště na pláži, mini golf, potápění (za poplatek), půjčovna kol, animační programy - aerobic, aqua aerobic, taneční hodiny, lukostřelba.

Cena zahrnuje: Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků, transfery v cíli zájezdu, 7 (10,11,14) noclehů - dle smlouvy, stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu, služby delegáta, pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace: Informace : Možnost a ceny pobytu na 15 dní (14nocí) jsou k dispozici na vyžádání u prodejce.

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 17 879 Celkem Podrobnosti o ceně 35 758
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter