phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Liscia Eldi

Výhody nabídky

  • krásný areál
  • klidná dovolená
  • novinka

Hotel Liscia Eldi Kód: 7828

21 233PLN
Dorośli: 2 plná penze St 30.08 – St 06.09 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Liscia Eldi Kód: 7828 Itálie \ Sardinie \ San Teodoro

Popis nabídky

San Theodoro

V klidné části zvané Punta Isuledda,600 metrů od vyhlášené veřejné pláže "Isuledda" a 1200 metrů od centra města San Teodoro s obchody, restauracemi, bary a nočním životem. Několikrát týdně ve večerních hodinách zdarma shuttle bus do centra San Teodoro (časy a intervaly mezi jízdami určuje hotel).

Cala D'Ambra, veřejná, oddělená část pro hotelové hosty, písčitá, pozvolný vstup do moře, místy kameny na břehu i na dně (doporučená ochranná obuv), cca 200 - 600 m od hotelu (v závislosti na ubytování), přístup přes areál hotelu, zdarma slunečníky a lehátka (2 lehátka a 1 slunečník / pokoj); Isuledda, cca 800 m od hotelu, veřejná, písčitá, slunečníky a lehátky placené; známá pláž La Cinta v San Teodoro, písčitá, široká, cca 3 km od hotelu, zdarma hotelový autobus (časy odjezdů a frekvenci jízd určuje hotel), slunečníky a lehátka placené; občas se na všech plážích mohou objevovat řasy, typické pro tento region

Čtyřhvězdičkový hotel v sardském stylu sestávající z několika přízemních a patrových bungalovů. Hlavní restaurace Il Portico s terasou, kde jsou pokrmy podávány formou bufetu. Pizzerie Liscia Eldi a bar u bazénu. V areálu je taktéž mini market se suvenýry. Za poplatek kadeřník, prádelna, půjčovna kol. WIFI ve veřejných prostorách (recepce, lobbby) zdarma.

Standardní: cca 20–30 m² (možnost 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti, přistýlky mohou být umístěny na mezipatře), udržené v jednoduchém, sardinském stylu, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprchový kout, WC, fén), satelitní TV, trezor; zahrádka nebo terasa (stůl a židle).

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Plná penze formou bufetu. K večeři je podávána sklenka vína a vody na osobu.

Bazén s dětskou částí, sladká voda, u bazénu zdarma slunečníky a lehátka, osušky na kauci (každá výměna za příplatek); tenis (nutná rezervace; osvětlení za příplatek), fotbalové hřiště (umělý povrch, osvětlení za příplatek), stolní tenis, herna; dětské hřiště, mini klub (4–12 let), několikrát týdně italské animace pro děti (cca 11.06.–24.09.): sportovní a rekreační program, večerní zábavní program; za příplatek (externí nabídka): v sezóně vodní sporty na pláži, potápění.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace : Na místě se platí pobytová taxa.

Informace o regionu

Itálie — Sardinie — San Teodoro

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
29 490 -27%
21 233 Celkem Podrobnosti o ceně 42 466
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter